Reklam

Sergah Dergi çeşitli konu ve kategorilerde yayın yapan online İçerik Platformudur. Henüz yeni olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmaya başladı ve büyümeye devam ediyor. Siz de bu süreç içinde bizimle olmak veya firmanızın görüntülenmesini istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Hizmet

Sergah Dergi yaptığı her işi profesyonellik içerisinde yapmaya çalışıyor. Bunu da büyük oranda başarıyor. İnternet adresinin görsel düzeni ve içeriği ile de ziyaretçiyi çekmeyi başarıyor. Bu da firmanızın ürün yerleştirmesi ve dikkat çekmesi açısından büyük etken oluyor. Firmanızın doğru sergilenmesi elbette firmanıza talebi artıracaktır. Bu sebeple Sergah Dergi doğru adres.

Afiş Reklam

Arkaplan, anasayfa, kategoriler arası, header, sidebar, footer, içerik sonu, içirik arası gibi çeşitli banner ve görsel reklam seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak ve fiyat talep etmek için iletişime geçin.

editor@sergahdergi.com

İçerik Reklam

Sergah Dergi yayın politikasına uygun bir tanıtıcı içerik reklam yapabilirsiniz. Reklam metniniz Sponsor İçerik olarak diğer yazılarla birlikte manşette ve ana sayfada kategoriler arasında görüntülenir.

Bilgi almak ve fiyat talep etmek için iletişime geçin.

editor@sergahdergi.com

Sponsorluk

Sergah Dergi’nin yaptığı etkinlik, konferans, çalışma ve hizmetlerinin ana sponsoru olarak katkıda bulunabilir ve kalıcı reklam sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:

editor@sergahdergi.com | » +9(0) 531 920 47 38